فوم فلزی

در این صفحه تعداد 311 مقاله تخصصی درباره فوم فلزی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فوم فلزی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فوم فلزی; Metal foam; Pore density; Porosity; Heat transfer; Pressure drop; Dehumidifying condition; Mousse métallique; Densité des pores; Porosité; Transfert de chaleur; Chute de pression; Condition de déshumidification;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فوم فلزی; Drainage characteristic; Dehumidification; Hydrophilic; Hydrophobic; Metal foam; Wettability; Caractéristiques de drainage; Déshumidification; Hydrophile; Hydrophobe; Mousse métallique; Mouillabilité;