میکرو فیتس

در این صفحه تعداد 62 مقاله تخصصی درباره میکرو فیتس که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI میکرو فیتس (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: میکرو فیتس; Geoarchaeology; Micromorphology; Stable isotope analysis; Archaeofacies analysis; Microfacies; Experimental archaeology; Shell middens; Sambaquis
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: میکرو فیتس; Kystes de dinoflagellés calcaires; Calpionelles; Microfaciès; Jurassique supérieur; Berriasien inférieur; Téthys occidentaleCalcareous dinoflagellate cysts; Calpionellids; Microfacies; Upper Jurassic; Lowermost Berriasian; Western Tethys