درمان مایکروویو

در این صفحه تعداد 75 مقاله تخصصی درباره درمان مایکروویو که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI درمان مایکروویو (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: درمان مایکروویو; Microwave treatment; R5 and G12 ELISA; Gluten; Celiac disease; T cell assay; Mass spectrometry-based proteomics; AMBIC; ammonium bicarbonate; CD; celiac disease; IFN-γ; interferon gamma; MWT; microwave based treatment; NCGS; non-celiac gluten sensitivity
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: درمان مایکروویو; β-lactoglobulin; Microwave treatment; Thermal denaturation; Secondary structure; Unfolding pathways; Temperature; pH; FTIR spectroscopy; Two-dimensional correlation spectroscopy