میانه هولوسن

در این صفحه تعداد 71 مقاله تخصصی درباره میانه هولوسن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI میانه هولوسن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: میانه هولوسن; Driftwood; Proxy system models; Reconstruction; Holocene; Sea ice; Arctic ocean; General Climate Model; (GCM); Proxy system model; (PSM); Driftwood transport model; (DTM); Beaufort Gyre; (BG); Transpolar Drift; (TPD); Mid-Holocene; (MH); North Atlantic Os
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: میانه هولوسن; Generalized linear models; Last Glacial Maximum; Mahalanobis distance; Maximum entropy; Mid-Holocene; Niche models; Species distribution modelling; Sweet chestnut;