میسیسیپی

در این صفحه تعداد 80 مقاله تخصصی درباره میسیسیپی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI میسیسیپی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: میسیسیپی; Magnetic susceptibility; Plow zone archaeology; Disturbed archaeological sites; Mississippian; American southeast; Settlement archaeology; Archaeological geophysics;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: میسیسیپی; Carboniferous; Mississippian; Pennsylvanian; Namurian; Black shale; Gas shale; Thermal maturity; Organic carbon content; Sulfur content; Quartz content; Burial history; Basin modeling; Vitrinite reflectance; Porosity