مخلوط مخلوط

در این صفحه تعداد 835 مقاله تخصصی درباره مخلوط مخلوط که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مخلوط مخلوط (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مخلوط مخلوط; Triple diffusion; Mixed convection; Exponentially decreasing free stream velocity; Suction or injection; Non-similar solutions; Quasi-linearization technique; Finite difference method;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مخلوط مخلوط; Large eddy simulation; Thermal Blasius flow; Turbulent heat transfer; Mixed convection; Vortex instability; Streamwise vortex structures; Boundary layer transition; Turbulent buoyant flow; Low Reynolds number;