مخلوط کردن قانون

در این صفحه تعداد 78 مقاله تخصصی درباره مخلوط کردن قانون که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مخلوط کردن قانون (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مخلوط کردن قانون; Airborne particles; Light scattering; Visibility; Climate forcing; Mixing rule; Engulfed particles; Core-shell; Phase separated particles
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مخلوط کردن قانون; CIE; compression ignition engine; EN; European Standard; EU; European Union; ARD; average relative deviation; SD; standard deviation; CFD; computational fluid dynamics; FAME; fatty acid methyl ester; RME; rapeseed oil methyl ester; UCME; used cooking oil