باکتری های نیمه هالوفیل

در این صفحه تعداد 17 مقاله تخصصی درباره باکتری های نیمه هالوفیل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI باکتری های نیمه هالوفیل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: باکتری های نیمه هالوفیل; MLSA; multilocus sequence analysis; ANI; average nucleotide identity; DDH; DNA-DNA hybridization; GGDC; Genome-to-Genome Distance Calculator; Vibrionaceae; Salinivibrio; Moderately halophilic bacteria; New species; Salterns; Genomic analysis;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: باکتری های نیمه هالوفیل; SVP2, Salinivibrio protease 2; ORF, open reading frame; PCR, polymerase chain reaction; aa, amino acid(s); RBS, ribosome-binding site; bp, base pair(s).Protease; Moderately halophilic bacteria; Salinivibrio; Nucleotide sequence; Zinc-binding motif