محاسبات مداری مولکولی

در این صفحه تعداد 132 مقاله تخصصی درباره محاسبات مداری مولکولی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI محاسبات مداری مولکولی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: محاسبات مداری مولکولی; G=Guan; guanine, guanosine; HOMO; highest occupied molecular orbital; LUMO; lowest occupied molecular orbital; AIE; adiabatic ionisation energy; AEA; adiabatic electron affinity; TS; transition state; ΔE‡; TS activation energy; ΔG; change in free ener
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: محاسبات مداری مولکولی; 3,7-Dinitro-1,3,5,7-tetraazabicyclo[3,3,1]nonane (DPT); HMX; Molecular orbital calculations; Thermal analysis; Energetic materials;