غربال مولکولی

در این صفحه تعداد 222 مقاله تخصصی درباره غربال مولکولی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI غربال مولکولی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: غربال مولکولی; AASATI; Adsim Adsorption Simulator from Aspen Technology, Inc; AZ; active zone; BIP; binary interaction parameter; CAPEX; capital expenditures; CCS; Carbon Capture and Storage; CH4; methane; CO2; carbon dioxide; EOR; enhanced oil recovery; EOS; equation o
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: غربال مولکولی; HMG-CoA reductase inhibitors; Statins; Chiral β-hydroxy-δ-lactone; Chiral 3,5-syn-diol acid; Asymmetric synthesis; Ac; acetyl; Ar; aryl; Bn; benzyl; Bz; benzoyl; n-Bu; butyl; t-Bu; tert-butyl; CDI; 1,1′-carbonyldiimidazole; BINOL; 1,1′-bi-2-naphthol