تحلیل مبهم مونت کارلو

در این صفحه تعداد 7 مقاله تخصصی درباره تحلیل مبهم مونت کارلو که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تحلیل مبهم مونت کارلو (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تحلیل مبهم مونت کارلو; Distributed energy system; Energy hub optimization; Monte Carlo uncertainty analysis; Global sensitivity analysis; Morris screening; Sobol indices;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تحلیل مبهم مونت کارلو; Critical loads; First-order sensitivity index; Great Smoky Mountains National Park; Monte Carlo uncertainty analysis; Morris one-factor-at-a-time sensitivity analysis; Stream acidity;