کوه

در این صفحه تعداد 73 مقاله تخصصی درباره کوه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کوه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کوه; Environmental assessment; Dairy farm; Mountain; Organic method; LCA; Ecosystem services; BASE; Baseline Scenario; BEEF; Milk-Beef production system Scenario; CAP; Common Agricultural Policy; DM; dry matter; ES; ecosystem services; FPCM; Fat and Protein Co
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کوه; Ca; Candidatus; 16S; 16S rRNA gene; WA; Western Australia; SA; South Australia; groEL; 60 kDa heat shock chaperonin gene; gltA; citrate synthase gene; map1; major antigenic protein 1 gene; SNP; single nucleotide polymorphism; Mtn; Mountain; NP; National