مالچ

در این صفحه تعداد 134 مقاله تخصصی درباره مالچ که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مالچ (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مالچ; Conservation agriculture; Systematic reviews; Meta-analysis; Zero-tillage; Crop yield; Crop residues; Mulching; Sub-Saharan Africa; South Asia
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مالچ; AC; acetamiprid; BS; biosolarization; CL; chlorantraniliprole; CSM; composted sheep manure; DT; disappearance time; FB; flubendiamide; IM; imidacloprid; LDPE; low density polyethylene; MPW; meat-processing waste; RH; relative humidity; S; solarization; SB