واکنش چند جزء

در این صفحه تعداد 181 مقاله تخصصی درباره واکنش چند جزء که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI واکنش چند جزء (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: واکنش چند جزء; Graphene oxide; Magnetic nanoparticles; Deep eutectic solvents; Multi-component reaction; Spiro-oxindole dihydropyridines; Microwave irradiation;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: واکنش چند جزء; Urea-catalyzed; Pyrano[2,3-c]pyrazole; Multi-component reaction; One-pot synthesis; BCSBMFLJIDLXLP-UHFFFAOYSA-N; LISAPKDMBYWVFC-UHFFFAOYSA-N; YGPVTHDJUBXZTA-UHFFFAOYSA-N; ZCCLNQMFNQGHQY-UHFFFAOYSA-N; SAKBMWGIECXENI-UHFFFAOYSA-N; GDVDNAAGMOYTPE-UHFFFAOYSA-