چند مرحله ای

در این صفحه تعداد 86 مقاله تخصصی درباره چند مرحله ای که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI چند مرحله ای (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: چند مرحله ای; Adsorption heat pump; Cascaded mass recovery; Cyclic adsorption quantity; Silica gel-water; Multi-stage; Pompe à chaleur à adsorption; Récupération de masse en cascade; Quantité d'adsorption cyclique; Gel de silice-eau; Multiétagé;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: چند مرحله ای; AD; anaerobic digestion; DWWTP; Drake Municipal Wastewater Treatment Plant; OFMSW; organic fraction municipal solid waste; OTU; operational taxonomic unit; MDS; non-metric multi-dimensional scaling; TAN; total ammonia nitrogen; T-RFLP; terminal restrictio