نارگر

در این صفحه تعداد 128 مقاله تخصصی درباره نارگر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نارگر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نارگر; Structural safety; Probabilistic mechanics; Nacre; Biomimetic materials; Random strength; Probability distribution tail; Imbricated lamellar structures; Staggered platelet structures; Monte Carlo simulations; Failure risk; Fracture; Brick and mortar struc
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نارگر; Climate change; Aircraft pollution; Aircraft noise; ACARE; Advisory Council for Aviation Research and Innovation in Europe; BPR; by-pass ratio of a turbofan engine; BWB; blended wing-body aircraft configuration; CAEP; Committee on Aviation Environmental P