بازسازی طبیعی

در این صفحه تعداد 101 مقاله تخصصی درباره بازسازی طبیعی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بازسازی طبیعی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بازسازی طبیعی; Carbon enhancements; Cloud forest; Forest restoration; Natural regeneration; REDD +;  Secondary forest; Tropical Andes;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بازسازی طبیعی; UWA-FACE; Uganda Wildlife Authority and FACE (Forest absorbing carbon emissions) the future foundation forest rehabilitation project; KNP; Kibale National Park; AGB; Above Ground Biomass; DBH; diameter at breast height; NMDS; non-metric multi-dimensional