مراقبتهای نوروآنتی

در این صفحه تعداد 18 مقاله تخصصی درباره مراقبتهای نوروآنتی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مراقبتهای نوروآنتی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مراقبتهای نوروآنتی; Transcranial Doppler sonography; Subarachnoid hemorrhage; Vasospasm monitoring; Ultrasound; Image guidance; Neuronavigation; Neurovascular diseases; Vasospasm; Neurointensive care; TCD; ICU; Bone window; Acoustic window;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مراقبتهای نوروآنتی; Transcranial Doppler sonography; Ultrasound; Image guidance; Neuronavigation; Neurovascular diseases; Vasospasm; Neurointensive care; TCD; ICU; Bone window; Acoustic window; Sonothrombolysis;