فریت نیکل

در این صفحه تعداد 125 مقاله تخصصی درباره فریت نیکل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فریت نیکل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فریت نیکل; Nickel ferrite; Zinc ferrite; Carbon steel; Pulsed laser deposition; X-ray diffraction; Transmission electron microscopy; Electrochemical techniques;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فریت نیکل; NiFe2O4@TiO2 core-shell; PL quenching; Nano NAND logic gate; TiO2 sensing; NFO; Nickel ferrite; FDA; Food and Drug Administration; XRD; X-ray diffraction; FESEM; Field emission scanning electron microscope; TEM; Transmission electron microscope; FTIR; Fou