ایمنی غیر اختصاصی

در این صفحه تعداد 46 مقاله تخصصی درباره ایمنی غیر اختصاصی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ایمنی غیر اختصاصی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ایمنی غیر اختصاصی; By-product utilisation; Body composition; Fish processing waste; Sustainable aquaculture; Non-specific immunity; Immunoglobulin; ADC; apparent digestibility coefficient; ANOVA; analysis of variance; AOAC; Association of Official Analytical Chemists; CF; c
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ایمنی غیر اختصاصی; Saccharomyces cerevisiae fermentation product; DVAQUA; Intestinal autochthonous bacterial community; Non-specific immunity; Hybrid tilapia; Oreochromis niloticus ♀×O. aureus ♂;