سورفکتانت غیر منحنی

در این صفحه تعداد 321 مقاله تخصصی درباره سورفکتانت غیر منحنی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سورفکتانت غیر منحنی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سورفکتانت غیر منحنی; Dynamic surface tension; Maximum bubble pressure; Adsorption dynamics; Diffusion-controlled model; Nonionic surfactant; Polyoxypropylene-polyoxyethylene;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سورفکتانت غیر منحنی; Fracturing fluid spontaneous imbibition; Friction reducer pad fluid; Polymer adsorption; Nonionic surfactant; Bedding plane; Imbibition capillary pressure; Imbibition water relative permeability curves;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سورفکتانت غیر منحنی; Pyrene; Pyrene label; Pyrene derivative; Fluorophore solubilization; Nonionic surfactant; Hydrophobically modified poly(acrylic acid)