شمال غربی چین

در این صفحه تعداد 80 مقاله تخصصی درباره شمال غربی چین که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI شمال غربی چین (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شمال غربی چین; Yp; yield potential; Yw; water-limited yield potential; Yg; yield gap; Ya; actual farmers' yield; YgI; the difference between Yp and Ya; YgR; the difference between Yw and Ya; CZs; agro-climatic zones; RWS; reference weather station; NE; Northeast China
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شمال غربی چین; Northwest China; Central Asia Orogenic Belt; Mo deposit; Ore geology; Continental collision; Subduction-related accretion;