بررسی عددی

در این صفحه تعداد 103 مقاله تخصصی درباره بررسی عددی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بررسی عددی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بررسی عددی; CFD; Computational Fluid Dynamics; LWRs; light water reactors; NPIC; Nuclear Power Institute of China; SCWR; supercritical water-cooled reactor; Numerical investigation; Supercritical pressure fluid; Flow instability; Critical power; Pseudo-critical regio
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بررسی عددی; Saltwater intrusion; Coastal aquifers; Numerical investigation; Sea-side boundary condition; Submarine groundwater discharge; Residence times; OpenGeoSys;