اقیانوس

در این صفحه تعداد 166 مقاله تخصصی درباره اقیانوس که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اقیانوس (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اقیانوس; Ablation; Arrhythmia; Atrial fibrillation; Atrial flutter; Atrial tachycardia; Catheter ablation; Surgical ablation; Stroke; Anticoagulation; 3D; three-dimensional; AADs; antiarrhythmic drugs; AATAC; Ablation vs Amiodarone for Treatment of Atrial Fibrilla
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اقیانوس; FePTP; iron protoporphyrin IX; Fe(III)PTP; iron (III) protoporphyrin IX; Fe(II)PTP; heme b or iron(II) protoporphyrin IX; MS; mass spectrometry; SRM; selective reactant monitoring; DAD; diode array detection; CID; collision induced dissociation; Iron; Oce