آلاینده آلی

در این صفحه تعداد 121 مقاله تخصصی درباره آلاینده آلی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آلاینده آلی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آلاینده آلی; biodegradation; chlorinated benzenes; environmental risk; immobilization; mineralization; organic pollutant; reductive dechlorination;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آلاینده آلی; POP; persistent organic pollutant; PAH; polycyclic aromatic hydrocarbon; PCB; polychlorinated biphenyl; HCH; hexachlorocyclohexane; HCB; hexachlorobenzene; PBDE; polybrominated diphenylether; SALC; semivolatile aromatic-like compounds; GC-ECD; gas chromat