جریان کوهستانی

در این صفحه تعداد 174 مقاله تخصصی درباره جریان کوهستانی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI جریان کوهستانی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جریان کوهستانی; Coupled 1D/2D flood model; Dynamic flow interaction; Model comparison; Overland flow; Roof drainage; Storm sewer flow; 1D; one-dimensional; 2D; two-dimensional; ACC; accuracy; DEM; digital elevation model; FN; false negative; FP; false positive; GIS; geog
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جریان کوهستانی; Multi-scale hurricane simulation; Water surge; Overland flow; Finite element; Parallel computation; Fully automated through scripting;