سینتیک اکسیداسیون

در این صفحه تعداد 189 مقاله تخصصی درباره سینتیک اکسیداسیون که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سینتیک اکسیداسیون (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سینتیک اکسیداسیون; Metallic chromium; Room-temperature oxidation; Ion-bombardment; X-ray photoelectron spectroscopy; Oxidation kinetics;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سینتیک اکسیداسیون; Si-B-C-N ceramics; Metastable; Ceramic Matrix Composite (CMC); Mechanical Alloying (MA); Hot Pressing (HP); Spark Plasma Sintering (SPS); High Pressure Sintering (HPS); Amorphous; Crystallization; Precursor-Derived Ceramic (PDC); Microstructural evolution