کاهش اکسیژن

در این صفحه تعداد 1089 مقاله تخصصی درباره کاهش اکسیژن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کاهش اکسیژن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاهش اکسیژن; Layered double hydroxide; Derivatives; Electrocatalysis; Oxygen reduction; Water splitting; CO2 reduction; Electronic structure; Hierarchical structure; Metal-air battery; Fuel cell;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاهش اکسیژن; Nanocarbon; Energy electrocatalysis; Oxygen reduction; Oxygen evolution; Hydrogen evolution; CO2 reduction; Electron structure; Strong coupling effect; Hierarchical structure; Doping; Defect; Metal-air battery; Fuel cell; Water splitting;