محیط زیست

در این صفحه تعداد 100 مقاله تخصصی درباره محیط زیست که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI محیط زیست (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: محیط زیست; Microvertebrates; Late Pleistocene; Northern France; Mutzig; Le Rozel; Biochronology; Palaeoenvironments; Microvertébrés; Pléistocène supérieur; France septentrionale; Mutzig; Le Rozel; Biochronologie; Paléoenvironnements;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: محیط زیست; Palynology; Palaeoenvironments; Organic geochemistry; Sequence stratigraphy; Hydrocarbon potential; Abu Roash “G”; North Western Desert; Egypt;