پالایوهیدرولوژی

در این صفحه تعداد 92 مقاله تخصصی درباره پالایوهیدرولوژی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پالایوهیدرولوژی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پالایوهیدرولوژی; APHRODITE; Asian Precipitation - Highly Resolved Observational Data Integration Towards Evaluation (of Water Resources); ARI; annual recurrence interval; ASL; above sea level; DIAS; Data Integration and Analysis System; EFEO; École française d'Extrêm
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پالایوهیدرولوژی; Early Holocene; Summer insolation maximum; Aridity; Inner Iberian Peninsula; Palaeohydrology; Vegetation changes; Lake records; Speleothems; Pollen;