نانوذرات پالادیوم

در این صفحه تعداد 75 مقاله تخصصی درباره نانوذرات پالادیوم که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نانوذرات پالادیوم (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نانوذرات پالادیوم; CE; capillary electrophoresis; MGC80-3 cell; human stomach cancer cell; SWNTs; single-walled carbon nanotubes; GOx; glucose oxidase; GA; glutaraldehyde; PdNPs; palladium nanoparticle; HepG2; human hepatoma cells; CE; capillary electrophoresis; CE-ECD; CE
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نانوذرات پالادیوم; Bio-synthesis; Palladium nanoparticle; Adsorption; Lead; Spirulina platensis; XRD; X-ray powder diffraction; SEM; Scanning electron microscopy; TEM; Transmission electron microscopy; FTIR; Fourier-transform infrared; WHO; World Health Organization; Ce; Eq