پارامغناطیس

در این صفحه تعداد 97 مقاله تخصصی درباره پارامغناطیس که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پارامغناطیس (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پارامغناطیس; PMN; Paramagnetic; NPs; Nanoparticles; TEOS; Tetraethyl orthosilicate; APTES; (3-Aminopropyl) triethoxysilance; CDI; 1,1′-Carbonyldiimidazole; α-ALDC; α-Acetolactate decarboxylase; DHPCA; disodium hydrogen phosphate and citric acid buffer; Paramagneti
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پارامغناطیس; Nuclear magnetic resonance; NMR; Lead; Lead chloride; Lead iodide; Lead bromide; Lead fluoride; Chemical shielding; Chemical shift; Calculation; DFT; ZORA; Spin-orbit; Paramagnetic; Diamagnetic; Relativistic;