حوض پاریس

در این صفحه تعداد 91 مقاله تخصصی درباره حوض پاریس که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI حوض پاریس (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حوض پاریس; Brachiopoda; Rhynchonellida; Morphologie; Microstructure; Nomenclature; Espèces nouvelles; Stratotype Albien; Bassin de Paris; Brachiopoda; Rhynchonellida; Morphology; Microstructure; Nomenclature; New species; Albian Stratotype; Paris Basin;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حوض پاریس; Lame à retouches écailleuses scalariformes; Lame utilisée; Approche fonctionnelle; Azilien ancien; Bassin parisien; Le CloseauBlade scaled and stepped retouches; Use blade; Functional study; Early Azilian; Paris basin; Le Closeau