دینامیک ذرات

در این صفحه تعداد 58 مقاله تخصصی درباره دینامیک ذرات که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI دینامیک ذرات (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دینامیک ذرات; Structural modeling; Finite element; Particle dynamics; Discrete element; Boundary element; Finite difference; Constitutive laws; Contractional structures; Plasticity
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دینامیک ذرات; 41.20.Jb; 41.75.Fr; 41.75.Ht; 41.60.−m; 41.85.Ar; 41.85.Ne; 41.75.−i; 41.60.Cr; 83.10.Rs; Electromagnetism; Charged-particle beam; Free-electron lasers; Computer simulation; Maxwell; Self-consistent; Particle dynamics; Particle-In-Cell; Time-domain; P