ترجیح شریک

در این صفحه تعداد 81 مقاله تخصصی درباره ترجیح شریک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجیح شریک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ترجیح شریک; Stress; Corticosterone; Social behavior; Partner preference; Affiliation; Microtus pennsylvanicus; Meadow vole; Seasonality
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ترجیح شریک; ATD; 1,4,6-androstatriene-3,17-dione; ADT; androst-4-ene-3,6,17-trione; DHT; dihydrotestosterone; FM; female preference; MP; male preference; FSH; follicle stimulating hormone; LH; luteinizing hormone; Letrozole; Partner preference; Sexual behavior; Non-c