تخلیه قله

در این صفحه تعداد 30 مقاله تخصصی درباره تخلیه قله که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تخلیه قله (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تخلیه قله; ANOVA; analysis of variance; ANCOVA; analysis of covariance; BRC; bioretention cell; CR; runoff coefficient; CWA; clean water act; DCIA; directly connected impervious area; IC; impervious cover; LID; low impact development; QP; peak discharge; ROD; runoff
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تخلیه قله; BHUVAN; Geoportal of ISRO; IMD; India Meteorological Department; NRSC; National Remote Sensing Center; TRMM; Tropical Rainfall Measuring Mission; TMPA; TRMM Multisatellite Precipitation Analysis; Tropical cyclones related rainfall; Satellite-based rainfal