گیره

در این صفحه تعداد 14 مقاله تخصصی درباره گیره که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI گیره (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گیره; NP-10; nonylphenol decaethoxylate; NPEOs; nonylphenol ethoxylates; WWTPs; wastewater treatment plants; AOPs; advanced oxidation processes; HO; hydroxyl radicals; TOC; total organic carbon; HPLC; high performance liquid chromatography; GC-MS; gas chromat
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گیره; AFm; mono aluminate ferrite; A549; adenocarcinomic human alveolar basal epithelial cell line; C3A; tricalcium aluminate; C4AF; tetracalcium aluminoferrite; CEC; cationic exchange capacity; CLA; conjugated linoleic acids; CNT; carbon nanotubes; DBS; dodecy