اسیدهای کربوکسیلی Perfluorinated

در این صفحه تعداد 18 مقاله تخصصی درباره اسیدهای کربوکسیلی Perfluorinated که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اسیدهای کربوکسیلی Perfluorinated (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اسیدهای کربوکسیلی Perfluorinated; PFAAs; perfluoroalkyl acids; PFCAs; perfluorinated carboxylic acids; PFSAs; perfluoroalkane sulfonates; PFHxA; perfluorohexanoic acid; PFHpA; perfluoroheptanoic acid; PFOA; perfluorooctanoic acid; PFNA; perfluorononanoic acid; PFDA; perfluorodecanoic acid
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اسیدهای کربوکسیلی Perfluorinated; Betanin; Betalains; Acyl-oligosaccharide linked betacyanins; Preparative ion-pair countercurrent chromatography; IP–HSCCC; HPLC–DAD–ESI–MS/MS; Trifluoroacetic acid; Perfluorinated carboxylic acids; Bougainvillea glabra; Nyctaginaceae