عکس کاتالیزوری

در این صفحه تعداد 130 مقاله تخصصی درباره عکس کاتالیزوری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI عکس کاتالیزوری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عکس کاتالیزوری; RuPhen; Ru(II) tris(1,10-phenanthroline); RuBpy; Ru(II) tris(2,2′-bipyridine); MLCT; metal-to-ligand charge transfer state; LF; ligand field state; MOF; metal organic framework; Ru(II)polypyridyl complexes; Fluorescence; Metal organic framework; Photo-c
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عکس کاتالیزوری; Potassium ethyl xanthate (KEX)/Ethyl xanthate (EX); Morpholine4-dithiocarbamate (MDTC); Zinc suphide; Nanostructures; Solvothermal; X-ray diffraction; Transmission electron microscope; UV-vis. absorption spectroscopy; Photoluminescence; Photo-catalysis;