عکس تفسیر

در این صفحه تعداد 5 مقاله تخصصی درباره عکس تفسیر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI عکس تفسیر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عکس تفسیر; Seagrass; Remote sensing; Seafloor mapping; Colonized hard bottom; WorldView-2; Submerged aquatic vegetation (SAV); Object based image analysis (OBIA); Image classificationSegmentation; Photo-interpretation; Benthic cover
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عکس تفسیر; Hyperspectral imagery; Subsurface structures; Anomalies; Photo-interpretation; Arpi archaeological areaMIVIS, Multispectral Infrared and Visible Imaging Spectrometer; VIS, Visible; VNIR, Visible Near InfraRed; NIR, Near InfraRed; SWIR, Short Wave InfraRed