پوزئولزایی

در این صفحه تعداد 97 مقاله تخصصی درباره پوزئولزایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پوزئولزایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پوزئولزایی; Epoxy molding compound; Viscoelasticity; Numerical; Modeling; Encapsulation; Packaging; Residual stress; Shrinkage; Thermosetting polymer; Conversion; Cure kinetics; PVT; DMA; DSC; Rheometry; Piezoresistivity
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پوزئولزایی; Carbon nanotubes; Expanded graphite; Graphite nanoplatelet; Three-roll milling process; Electrical characteristics; Piezoresistivity; Polyurethane; Composite