پلاستیک

در این صفحه تعداد 4737 مقاله تخصصی درباره پلاستیک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده پلاستیک
مقالات ISI پلاستیک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پلاستیک; CPN; common peroneal nerve; EMG; electromyography; ENS; electrical nerve stimulation; PGS; passive ground stepping; RI; reciprocal inhibition; Sol; soleus muscle; TA; tibialis anterior muscle; Spinal reflexes; Plasticity; Electrical nerve stimulation; Pas
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پلاستیک; TMS; Learning; Plasticity; Corticospinal excitability; AURC; Area under recruitment curve; CSE; Corticospinal excitability; NPPG; Non-progressive practice group; PPG; Progressive practice group; RC; Recruitment curve; ToT; Time on target;