شاخص آلودگی

در این صفحه تعداد 30 مقاله تخصصی درباره شاخص آلودگی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI شاخص آلودگی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شاخص آلودگی; SSI; stochastic site indicators; PI; pollution index; IPI; integrated pollution index; OK; ordinary Kriging; SRF; spatial random filed; RAEP; relative area of excess pollution; MEP; mean excess pollution; MEDP; mean excess differential pollution; CMEP; co
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شاخص آلودگی; Iberian Pyrite Belt; Glutathione activity; DNA strand damage; EROD; Lipid peroxidation; Risk assessment; Integrated biological response (IBRv2); Metal contamination; Asian clam; USEPA; United States Environmental Protection Agency; NOAA; National Oceanic