غشای پلیمری

در این صفحه تعداد 102 مقاله تخصصی درباره غشای پلیمری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI غشای پلیمری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: غشای پلیمری; REACH regulation; European chemical policy; (Eco)toxicological assessment; Polymeric membrane; CLP; Classification, Labelling and Packaging; CMR; carcinogenic, mutagenic and toxic for reproduction; DMA; N,N-Dimethylacetamide; DMSO; dimethyl sulfoxide; ECH
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: غشای پلیمری; AIBN; 2,2′-azobis(isobutyronitrile); AMPS; 2-acrylamido-2-methyl-1-propane sulfonic acid; APTES; 3-aminopropyltriethoxysilane; BIS; benzimidazole-sulfonic acid polysiloxane; Boltorn; hyperbranched aliphatic Polyester BoltornTM H20; CIM; conventional imp