پلی سکتین سیمید

در این صفحه تعداد 8 مقاله تخصصی درباره پلی سکتین سیمید که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پلی سکتین سیمید (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پلی سکتین سیمید; AAV9; adeno-associated serotype 9 viral vector; BODIPY; boron-dipyrromethene; BSA; bovine serum albumin; C60; Buckminsterfullerene; CCMV; cowpea chlorotic mottle virus; CD; β-cyclodextrin; Cell line H1299; human non-small cell lung carcinoma cell line; C
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پلی سکتین سیمید; SAPs; superabsorbent polymers; PSI; polysuccinimide; PASP; polyaspartic acid; PASP-Na; polyaspartic acid sodium salt; DAB; diaminobutane; DMF; dimethylformamide; DDA-PASP-Na; sodium dodecylamine modified polyaspartic acid; MW; molecular weight; IPN; inter