پلی وینیل الکل (PVA)

در این صفحه تعداد 80 مقاله تخصصی درباره پلی وینیل الکل (PVA) که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پلی وینیل الکل (PVA) (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پلی وینیل الکل (PVA); Polyvinyl Alcohol (PVA); Phase change materials (PCMs); Fatty acids; Electrospinning; Composite Nanofibers; Differential scanning calorimetry (DSC);
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پلی وینیل الکل (PVA); Hypersaline organic wastewater; Immobilization; Graphene oxide; Polyvinyl alcohol (PVA); Halotolerant bacteria; Phospholipid fatty acids (PLFAs)
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پلی وینیل الکل (PVA); Poly-l-lactide (PLA); Dichloromethane; Polyvinyl alcohol (PVA); Acetonitrile; Lymphatic filariasis; Controlled release delivery system; Poly-l-lactide; Microsphere; Adjuvants; Immune response;