صنوبر

در این صفحه تعداد 236 مقاله تخصصی درباره صنوبر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI صنوبر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: صنوبر; FLIM; fluorescence lifetime imaging microscopy; FRET; Förster (or Fluorescence) resonance energy transfer; MW; molecular weight; RhPEG1; rhodamine labeled polyethylene glycol of 1 kDa; RhPEG3.4; rhodamine labeled polyethylene glycol of 3.4 kDa; RhPEG10;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: صنوبر; DAF; dry and ash free; DM; dry matter; FM; fresh matter; HTC; hydrothermal carbonization; LSM; least square method; MRT; mean residence time; ODM; organic dry matter; P; poplar; rec; recycled; Sd; straw digestate; SOM; soil organic matter; unw; unwashed;