ساختار متخلخل

در این صفحه تعداد 541 مقاله تخصصی درباره ساختار متخلخل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ساختار متخلخل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ساختار متخلخل; Three-dimensional reconstruction; Porous structure; Sandstone; Fractal system control function; Local histogram system control function; Hierarchical annealing;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ساختار متخلخل; Cellulose (PubChem CID: 14055602); Polyethylene glycol diacrylate (PubChem CID: 16212859); 1-Hydroxycyclohexyl phenyl ketone (PubChem CID: 70355); Urea (PubChem CID: 1176); NaOH (PubChem CID: 14798); Tertiary butanol (PubChem CID: 6386); Regenerated cellu