خلفی-قدامی

در این صفحه تعداد 5 مقاله تخصصی درباره خلفی-قدامی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI خلفی-قدامی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خلفی-قدامی; CT; computed tomography; PET; positron emission tomography; PA; posterior-anterior; CECT; contrast enhanced computed tomography; 18[F]-FDG; 18[F]-fluorodeoxyglucose; ROI; region of interest; MRI; magnetic resonance imaging; RECIST; response evaluation cri
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خلفی-قدامی; Short-latency afferent inhibition (SAI); Long-latency afferent inhibition (LAI); Transcranial magnetic stimulation (TMS); Primary somatosensory cortex; Primary motor cortex; Sensorimotor integration; ACh; acetylcholine; AD; Alzheimer's disease; ADM; abduc
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خلفی-قدامی; MrOS; Osteoporotic Fractures in Men Study; SWAN; Study of Women Across the Nation; FEA; finite element analysis; PA; posterior-anterior; FN; femoral neck; TH; total hip; Tt.Ar; total cross-sectional area; Tt.vBMD; total vBMD; Tb.vBMD; trabecular vBMD; Tb.