ضایعات پوستی سیب زمینی

در این صفحه تعداد 13 مقاله تخصصی درباره ضایعات پوستی سیب زمینی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ضایعات پوستی سیب زمینی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ضایعات پوستی سیب زمینی; CS; cationized starch; CHPTAC; 2-chloro-3-hydroxypropyltrimethylammonium chloride; DS; degree of substitution; PW; peel waste; ICP-OES; inductively coupled plasma-optical emission spectrometer; CCC; central composite circumscribed; Potato peel waste; Star
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ضایعات پوستی سیب زمینی; PW; potato peel waste; HW; hydrolyzed potato peel waste; CW; cationized hydrolyzed potato peel waste; Potato peel waste; Starch; Cationization; Microwave activation;